Hoya Curtisii
Blad: Bladeren behalen een lengte van 1 tot 2 cm
Hoogte: 50 tot aan 70 cm. (klimplant)
Opmerkingen: Hoya Curtisii is een zeer fraaie Hoya. ze heeft prachtige bladeren. Een lust voor het oog. Deze Hoya wordt verkocht als gewortelde plant. Wij adviseren de plant niet te verpotten en minimaal drie maanden in de pot te laten staan. Er zijn een beperkt aantal planten beschikbaar.
In ons bedrijf wordt niet gewerkt met chemische bestrijdingsmiddelen, wij gebruiken biologische bestrijding doormiddel van nuttige insecten die de schadelijke uitschakelen. Ondank het zorgvuldig controleren kan er een insect meereizen in de verpakking, deze zijn volkomen onschadelijk en dragen bij aan een beter en gezond milieu. Wij verpakken onze planten uitsluitend in gerecycled papier en dozen, we beperken het gebruik van plastic tot minimaal.
Verzendtijden kunnen door de grote drukte en weersinvloeden afwijken. Gedurende de koude maanden versturen wij uw planten indien nodig met een Heat Pack.
Verzorging Hoya Curtisii :
De Hoya Curtisii houdt van weinig water, maar het is wel belangrijk dat de grond niet versteend en licht vochtig blijft Bij een teveel aan water (natte voeten) kan er wortelrot optreden.
De Hoya Curtisii is niet veeleisend aan zijn standplaats, hij verdraagt de volle zon. Hoya kan als kamerplant of in de zomer als tuinplant op het terras worden geplaatst.
Hoya Curtisii kan in de zomermaanden eens in de maand bemest worden met een lichte bemesting. In de herfst en winter is bemesting vrijwel niet nodig. De groei gaat dan langzamer en de plant verbruikt weinig voedingsstoffen.
Hoya Curtisii is gevoelig voor teveel water. Als uw Hoya bruine bladeren krijgt komt dit zeer waarschijnlijk doordat hij teveel water krijgt. Gelige bladeren die slap hangen zijn vaak een teken dat de plant te nat staat. U kunt bruine bladeren gerust afknippen
Hoya Curtisii is speciaal uitgekozen voor Nelumbogarden door Matthijs Hazeleger.
© 2023 www.nelumbogarden.nl - Powered by Shoppagina.nl